Tutku Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İnternetten Para Kazanmak İster Misiniz ? Şimdi Çok Basit !!

2 posters

İnternetten Para Kazanmak İster Misiniz ? Şimdi Çok Basit !! Empty İnternetten Para Kazanmak İster Misiniz ? Şimdi Çok Basit !!

Mesaj  Family Hart xD Salı Mart 02, 2010 8:14 pm

internetten para kazan,ptc,ptc nedir,ptc sistemleri,ptc sistem,ptc üye ol,palmbux,neobux,upbux,turquads

Sizlere İnternetten Nasıl Para KAzanacağınızı anlatacağım...Yazı Tamamen Bana Aittir Ona Göre

İnternetten En Kolay Para Kazanma Yolu PTC [Paid To Click]Sistemleridir.Bu Sistemlere Üye Olup Hergün Belirli Bir Miktarda Reklamlara Tıklar Karşılığındada Para Alırsınız Ve Belirli Bir Miktara Ulaştığındada Ödemenizi Alırsınız...
Şimdi Size Birkaç Site Göstereceğim Ve Anlatımlarınıda Yapacağım...

ÖNEMLİ ! AŞAĞIDA VERMİŞ BULUNDUĞUM PTC'LERE KAYIT OLURKEN SİZDEN ALERPAY/PAYPAL ADRESİ İSTEYEBİLİR.ORALARA NORMAL KULLANDIĞINIZ MAİL/MSN ADRESİNİ YAZIN ! PAYPAL ÜYE OLMA ANLATIM EN AŞAĞIDA

TurquADs
Beğendiğim PTC'lerden BiTanesi Kullanımı Çok Kolay
Üye Olmak İçin Alttaki Bannera Tıklayın

mİNİMUM Ödeme : 2$

Eğer Benim Refmden Üye Olmazsanızda Siz Bilirsiniz
Üye Oldunuz Diyelim Ve Girişte Yaptığınızı Var Sayıyorum...
Üstte Menüyü Göreceksiniz...Orada "View Ads" Yazısı Var Ona Tıklayın Bir Sayfa Açılacak Çeşitli Linkler Var O Linklerden Bir Tanesine Tıklyın Ve Üstte Bir Süre Belirecek 30'dan Geriye Doğru Sayacak O Süre Bitsin Ve Orada "Ok $" Gözüksün Pencereyi Kapatın Ve Diğerlerine Tıklamaya Başlayın Böyle Böyle Devam Edin Hergün 5-6 Reklam Çıkıyor Düzenli Olarak Tıklarsanız Sizde Paraya Para Demezsiniz Money Dersiniz
Kazancınız 2 $ Olduğunda ÖDeme Alıyorsunuz Bu ödemeyi nereden alacağınızda en altta...
Kazancınız İse Sağda Bulunan Menüde "Acc Balance" Bölümünde Yazıyor
Örndeğin Orda
0.0258 : bu 2 Cent Anlamına Gelir
0.50 : 50 Cent Anlamına Gelir
5.20 : 5 Dolar Anlamında Gelir (Vayşşş ) Bunlar Sadece Örnek Sayılar Geçelim Diğer Bir PTCmize

PalmBuX

Aynı Şekilde İşleyen Bir PTC Aşağıdan KAyıt Olun...

Bnm Refimden Kayıt Olmazsanızda Siz Bilirsiniz
Bu PTC'ye Giriş Yaparken Önemli Nokta...!!!Giriş Yaparken "Secondary Password" Boş Bırakın..!

Min. Ödeme : 2 $

Giriş Yaptığınızı Varsayıyorum.Üstte Koskoca View Ads Yazıyor Ona Tıklayacaksınız Bundada Turquads şeklinde tıklyacaksınız ama bunda kırmızı bir nokta çıkıyor ona tıklayacaksınız sonra reklam açılcak...

UpBuX

Kayıt Olmak İçin Tıkla!

Min. Ödeme.:2$

Yukardakiler ile Aynı Şekilde İşliyor...

Anlatım Yapmadığım PTC'lerde Paranızı Vs. My Account Bölümünden Bakabilirsiniz...

PaidToClick

Min.Ödeme : SINIRSIZ ! İSTEDİĞİN ZAMAN AKTARABİLİRSİN DEME EN GEÇ 3 GÜN İÇİNDE YAPILIYOR
KAyıt İçin Tıkla !

Bu Biraz Farklı Şekilde Çalışıyor...Menüden Earnings Area Bölümüne Girin
Click Links : Diğer PTC Ler Gibi Reklamlara Tıkalrsınız Ve Sonunda Çıkan Sayıya Tıklarsınız ve pencereyi kapatırsınız.
Read Ads : Bunda Yukardakinden Farklı Olarak 10 Saniye Beklersiniz yazı vardır orada ve "Proceed To Site" Der tıkalr ve süre kadar beklersiniz...
Paid To Sign Up : Bu Çalışmıyor İşe Yaramaz Boşverin
Click Exchange : bunda para vermez bunda puan kazanır ve daha çok reklam görme şansını yakalarsınız 8-10 tane reklam çıkar ard arda aynı şekilde bunda "3" saniye beklersiniz ve puan kazanırsınız....

NeoBuX

KAyıt İçin Tıkla !

Min.Ödeme: 2$

Buda Palmbux Gibi İşliyor Giriş Yaparken Secondary PasWord Boş Bırakın...
Sağ Üstte View Advertisement e tıkalyın ordan reklamalra tıklayın bunu anlatmıyorum palmbuxla aynı işliyor gerisi...!!!!!
MY Account bölümü linki bunda sağ sütte nickinize tıklayın

Evettt Şimdi Sıra Geldi Paypal Üye Olmaya !!!! Resimli Anlatamayacağım zaten anlatacak pek birşey yok yalnız paypala kayıt olurken e-maili ptclere kayıt olduğunuz paypal mail olarak kullanın
şimdi öncelikle www.paypal.com adresine girin üst menüde "Üye Ol" yazısına tıklayın açılan yerden kişi,sel bölümünden "Başlayın" Tıklayın
Üzgünüm Detaylı anlatamağyacağım yeni kaydımı kabul etmiyor zaten site türkçe olarak açılacak ben sadece birkaç ipucu vericem
Ad
Soyag
Mail Gibi Bölümleri Doğru Olarak Girin ! adress telefon gibi bölümleri atlayın hatırladığım kadarıyla 2. bölümde kredi kartı isteyecek oraları doldurmayın üstteki paypal logosuna tıklayıp kayıyttan çıkın sonrada mail gelen kutusuna bakın mail gelecek aktivasyon falan siz halledin işte

Şimdi Bu Paypal Hesaplarıyla Nreler Yapabilirsiniz ?
Sanalika Sanil Alabilirsiniz,Online Alışveriş yapabilirsiniz vs.vs.(paypalda paranızın olması lazım Very Happy)
en önemli şeyi unutuyordum az kalsın ödeme almak için PTC'lerde "Cashout" Böplümleri olmalı oralardan ödeme alabilirsiniz zaten ingilizceniz iyi olmasa bile orada 2 buton oluyor ok ve cancel hangisini kullanacğaınızı anlarsınız

Sporularınızı Konu Altından Sorun Elimden Geldiğinde Cevaplayacağım unuttuğum birşey varsa da söyleyin !!!

Anlatım bnmdir Arkadaşlar İzinsiz Kopyalayanın Anasını Ağlatırım
Family Hart xD
Family Hart xD

İnternetten Para Kazanmak İster Misiniz ? Şimdi Çok Basit !! Empty Geri: İnternetten Para Kazanmak İster Misiniz ? Şimdi Çok Basit !!

Mesaj  bombom Salı Mart 02, 2010 9:01 pm

Bu Alinti
bombom
bombom